Przywracamy zdrowie
i sprawność kręgosłupowi

A także przygotowujemy do zabiegów

Zobacz więcej

Kontakt

+48 608 502 142
kontakt@rehabar.pl

Rehabilitacja
w Twoim domu

Olsztyn-Morąg i okolice

O mnie

Kim jestem i czym się zajmuję

rehabilitacja olsztynNazywam się Rafał Baranowski i jestem fizjoterapeutą młodego pokolenia. Ukończyłem Olsztyńską Szkołę Wyższą otrzymując tytuł magistra fizjoterapii z oceną bardzo dobrą. Swoje doświadczenie zbierałem praktykując na oddziałach rehabilitacji, a także w prywatnych gabinetach.


Miałem przyjemność uczestniczyć w wielu szkoleniach doskonalających oraz uczyć się od znakomitych terapeutów, co czynię także do tej pory.


Swoją karierę zawodową traktuję jako przygodę pełną wyzwań, co sprawia, że staram się ciągle rozwijać i otwierać na nowości płynące ze świata nauki. Moim głównym celem jest poprawa codziennego funkcjonowania pacjentów poprzez likwidowanie bólu oraz pomoc w przekraczaniu barier jakie napotykają.


Uważam, że o powodzeniu rehabilitacji decyduje ciężka praca terapeuty i pacjenta, a także pozytywne nastawienie do życia i codzienny optymizm, którym próbuję zarażać osoby ze mną współpracujące.


Zapraszam na mój fanpage na portalu Facebook, gdzie udostępniam artykuły oraz przydatne dla każdego informacje odnośnie zdrowia i rehabilitacji.


Pozdrawiam,
Rafał Baranowski

Formularz kontaktowy

Sprawdź wolne terminy wizyt:

kalendarz wizyt
+48 608 502 142
kontakt@rehabar.pl